Німецька автомобілебудівна компанія Mercedes-Benz знову виводить на ринок вантажний позашляховик під найменуванням Zetros.

Ще в 2008 році в рамках виставки оборонної промисловості Eurosatory, що проходила в Парижі, публіці вперше представили вантажівку Mercedes-Benz Zetros з капотним компонуванням. Його випуск налагодили на заводі, що базується в німецькому Верт-ам-Райн. Через деякий час виробництво вантажного позашляховика було зупинено, а причиною стала відсутність мотора Євро-5.

Тепер, як повідомляють в компанії “Autolist”, виробництво Mercedes-Benz Zetros знову запустили. Більш того, в поточному році ця модель повинна з’явитися і в Україні, що зацікавить тих клієнтів, для яких важливо купити машину з відмінною маневреністю і прохідністю. Правда, ні дата виходу новинки, ні попередня вартість в нашій країні поки не повідомляється.


У минулому році німецький бренд Mercedes-Benz реалізував на українському ринку майже тисячу одиниць вантажівок. Таким чином виробникові вдалося зайняти 17% частки ринку, а з появою моделі Zetros ця позиція тільки зміцниться.