Нещодавно були представлені дві версії модернізованого автомобіля Volkswagen Passat. Новинки є спільним творінням німецького виробника і китайського концерну FAW. Одна з версій є модернізованим універсалом зі зміненим зовнішнім виглядом. Друга варіація призначена для експлуатації в умовах бездоріжжя.

Незважаючи на схожість в екстер’єрі, дані версії призначені для різних цілей. Універсал як і раніше нагадує попередника – представницький седан Phideon. При цьому є й чимало відмінностей від нього. Нова версія «Фольксваген Пассат» уособлює спокій і величавість.

Серед характерних особливостей зовнішнього вигляду відзначимо матричну головну оптику IQ.Light matrix, яка отримала світлодіодну L-подібну вставку. На бамперах і стійках з’явилися акценти чорного кольору. Діаметр колісних дисків дорівнює 19 дюймів. Світлодіодні ліхтарі також зазнали оновлення. Бампер прикрашений обвісом з хрому. Помітно більше сучасне виконання передньої частини. Ніс при цьому виконаний в стилі Phideon.

Новий VW Passat отримав двобарвний кузов: на бамперах і стійках доданий чорний колір. В цей же відтінок пофарбовані 19-дюймові колісні диски, промені яких придбали металевий блиск, який підкреслює дизайн. Колеса одягнені в покришки типорозміру 235/45. На кормі також є косметичні зміни, в числі яких більш спортивна і технологічна оптика. Світлодіодні ліхтарі виконані в стилі бумеранга.

Passat CC Safari орієнтований на бездоріжжя.

Він отримав дещо іншу зовнішність, яка відрізняється брутальністю і авангардністю. Призначений автомобіль в цьому виконанні для активного відпочинку і далеких поїздок. Особливістю екстер’єру є U-подібна решітка радіатора, яка плавно переходить в звужену оптику. Корма у цій версії більша, ніж у стандартної. Збоку автомобіль більше нагадує не універсал, а кросовер або купе за рахунок більш спортивного вигляду. Чорний пластик використовується при оздобленні бамперів і крил, за рахунок чого додається «позашляховий» антураж.

Більше деталей про технічну частину автівок Avtosota повідомить в міру надходження офіційної інформації.