30 червня був представлений оновлений кросовер Trumpchi GS4 PLUS. Всього пропонується п’ять варіантів комплектація і два двигуни на вибір: турбовані агрегати, об’ємом 1.5 і 2 літри.

Новий GAC Trumpchi позиціонується, як компактний позашляховик, в основі якого закладена модульна платформа GPMA. Крім оновленої зовнішності, майбутні власники отримали можливість вибрати один з двох типів екстер’єру: передня частина кузова, обрамлена решіткою радіатора типу “хвилі, що хитається”, і спортивна версія з ікс-подібною решіткою радіатора і червоними вставками.

Передні фари є продовженням решітки радіатора, виконані в стилі “сокири”. Базова комплектація передбачає світлодіодні фари з датчиком автоматичного включення. В багатших комплектаціях доступна адаптивна оптика.

Стрімкі лінії кузова доповнюють 19-дюймові диски. Штатний розмір шин 235/50 R19 (Giti або Continental).

Ззаду нас зустрічає велика п’ята дверка і горизонтальні світлодіодні ліхтарі з хромованою смугою. Спортивного характеру додає оформлення нижньої частини бампера з роздвоєним вихлопом.

Внутрішнє оснащення на високому рівні: перед водієм розташований 12,3-дюймовий ЖК-дисплей, на центральній консолі мультимедійний пристрій з сенсорним екраном на 10.1 дюйм.

Відносно безпеки: кросовер оснащений датчиком втоми водія, функцією голосового управління, розпізнає жести і біометрію і т.д.

Під капотом встановлено двигуни 1.5т (169 к.с.) і 2.0Т (252 к.с.), що працюють в парі з 6-ступінчастою АКПП.

Стартова ціна на кросовер в Китаї – 17 900 доларів.