Компанія Brilliance нещодавно виступила з офіційною заявою щодо того, що старт продажів нової версії мінівена Jinbei Sea Lion з 7-місним компонуванням салону відбудеться 10 червня. Якщо економіка Піднебесної продовжить далі курс на відновлення, то ринок комерційного транспорту збереже хорошу тенденцію зростання.

За підсумками п’яти місяців цього року на території Китаю об’єм реалізації автомобілів комерційного призначення виявився на гідному рівні. У зв’язку з цим багато компаній, представлені на ринку Піднебесної, вирішили оновити свої моделі з виробничої лінійки.

Зовнішній вигляд нового автомобіля не сильно змінився в порівнянні з актуальною версією моделі. В екстер’єрі збереглися впізнавані риси: передня решітка повітрозабірника отримала форму перевернутої трапеції, прямокутні фари головного освітлення, які об’єднані з верхньою її частиною, великі ніші з боків бампера, які створені для вентиляційних отворів, противотуманок і ДГЗ зі світлодіодним наповненням. Передня решітка утворена горизонтальними планками з внутрішніми вставками, які виступають в ролі декоративних елементів. Останні створюють оригінальний дизайн.

Автомобіль буде представлений в двох версіях: зі стандартним і високим дахом. Однак у новинки залишилася така сама конструкція кузова, як і у актуальної версії. Боковини мінівена і задня частина отримали стандартне виконання. У задній частині представлені двері орного типу. Збоку використовується зсувний механізм дверей. Новий автомобіль отримає іншу компоновку сидінь, а кількість комплектацій збільшиться. В цілому дизайн салону буде збережений.

У числі характерних особливостей – багатофункціональне кермо з трьома спицями, «приборка» з механічною стрілкою, вбудований мультимедійний центр. Центральна консоль отримала досить просте, але при цьому функціональне виконання.

В якості силової установки використовується тільки один двигун, в ролі якого виступає 136-сильна атмосферна «четвірка» на 2 літри. Величина крутного моменту досягає 185 Нм. Трансмісія обладнана ручною коробкою передач на 6 швидкостей. Мотор відповідає національним стандартам викидів VI. Оцінюється автомобіль Jinbei Sea Lion в 16 400 доларів у базовому виконанні.