Компанія Porsche представила кросовер Cayenne в новій версії Turbo GT.

Автомобіль, що пропонується тільки в купеподібному кузові, оснащений модернізованим бітурбованим двигуном V8 4.0, яким оснащуються модифікації Turbo і Turbo S E-Hybrid, але зі збільшеною до 640 к. с. потужністю і крутним моментом 850 Нм. Трансмісія – восьмиступінчастий автомат.

Автівка отримала чотиримісний салон з оббивкою сидінь шкірою і замшею та кермо з нульовою позначкою. Дах виготовлений ​​з вуглепластика, скляний варіант недоступний.

Кросовер Porsche Cayenne Turbo GT став найшвидшим автомобілем в сімействі бренду. До 100 км / год він розганяється всього за 3,3 секунди, у той час як у гібридної версії цей показник становить 3,8 секунди, а у модифікації Turbo – 3,9 секунди. Відстають навіть Lamborghini Urus і Jeep Grand Cherokee Trackhawk, розгін яких до «сотні» дорівнює 3,6 і 3,7 секунди відповідно. Максимальна швидкість кросовера складає 300 км / г.

У Європі машину почнуть продавати у вересні за ціною від 196 тисяч євро. В Україні нова версія Porsche Cayenne буде теж доступна, але ціни поки не оголошені.

Є припущення, що автомобіль добереться до українських дилерів восени цього року.