Фахівці знайшли причину безконтрольного і несподіваного прискорення автомобілів Tesla.

NHTSA вирішило розібратися в цій, здавалося б, серйозні проблемі. У підсумку все виявилося набагато простішим – водії самі не розуміють, що натискають на чутливу педаль газу дуже сильно.

У наглядовий орган стали надходити деякі скарги від власників автомобілів Tesla. Ті посилалися на різкий і неконтрольований розгін їх автівок. Таким чином організували перевірку, яка затягнулася на цілий рік.

При цьому повна перевірка так і не була запущена, нібито органам не вистачало підстав. І, нарешті, через тривалий час, агентство нарешті здатне назвати головну причину, чому автомобілі Tesla мимоволі прискорюються. Вони відзначають, що вся проблема криється у водіях – які, самі того не розуміючи, абсолютно неправильно натискають на педаль.

Вона (пеналь) дуже чутлива, а сам автомобіль практично безшумний, тому легко не помітити того, що тиск на педаль вийшов сильніше звичайного.

Tesla Model Y
Tesla Model Y

У своєму звіті фахівці вказали, що ними не було знайдено жодного дефекту педалі газу, не було знайдено проблем із програмним забезпеченням і гальмами. Також немає ніяких питань щодо конструкції педалей.