Нещодавно на аукціоні у Великобританії було продано легендарний автомобіль Mercedes-Benz 500 SEL, який в минулому належав Полу Маккартні.

Ціна для покупця склала 38.5 тисячі доларів.

Придбаний даний автомобіль був у 1985 році компанією музиканта. Через 4 роки новим власником автомобіля став саудівський принц. Протягом багатьох років машина продовжувала перебувати у Великобританії, проте в 2008 році у неї нарешті змінився власник.

Mercedes-Benz 500 SEL

Протягом наступних двох років автомобіль був на реставрації, за цей час виконано колосальний обсяг робіт: було підварена велика кількість різних стиків, тріщин, повністю була перебрана оригінальна силова установка V8 об’ємом 5.0 літрів. Mercedes-Benz 500 SEL знайшов нові диски Lorinser, а його підвіска стала заниженою.

Mercedes-Benz 500 SEL
Mercedes-Benz 500 SEL

Навіть звук в автомобілі піддався серйозним змінам. Пол Маккартні замінив аудіосистему на новішу і сучасну. Під бампер для зручності була додана камера заднього виду.

За останні 10 років на даному автомобілі було пройдено всього трохи більше 1000 кілометрів. Фахівці визнають, що авто не представляє з себе будь-якої цінності, тому й ціна його відповідна.