Nissan веде переговори з Hercules Electric Vehicles про можливість придбання електричних силових агрегатів з метою випустити електричний Titan.

Довідка Avtosota: компанія Hercules Electric Vehicles була заснована в Детройті 26 грудня 2018 року Джеймсом Брейєром. Ціль – вивести на ринок розкішні екологічні товари, починаючи з електричного пікапа, а потім і інші захоплюючі електромобільні товари. 

У публікації Bloomberg йдеться, що Nissan готовий поділитися деталями для використання у власному електричному пікапі Hercules, відомому як Alpha.

Зараз подробиці ще досить розмиті. У Alpha заплановано чотири електродвигуни, загальна потужність яких становить 1000 кінських сил. Повідомляється, що це дозволить моделі розганятися від 0 до 96 км / год за чотири секунди, перш ніж досягне максимальної швидкості 193 км / г.

Hercules

Alpha також обіцяє отримати систему повного приводу з векторизацією крутного моменту, «поворот з нульовим радіусом» і запас ходу, що перевищує 483 км. Говорячи про останній, планується використовувати сонячну кришку тонно TeraVis від Worksport, щоб заряджати автомобіль, коли він стоїть на місці під сонцем.

Хоча джерела попередили, що «переговори тривають і можуть розвалитися до підписання угоди», цікаво, що Nissan розглядає в першу чергу електричний Titan. Продажі Titan впали в США за три року і склали всього 31 514 одиниць в 2019 році. 2020 обіцяє бути ще гіршим, оскільки за перші три квартали компанія Nissan реалізувала всього 19 403 одиниці.

З огляду на те, що позашляховики Ford, General Motors і Ram перевершують Titan в продажах на сотні тисяч одиниць, важко зрозуміти, навіщо Nissan турбуватися. Однак партнерство з Hercules допоможе випустити електричний Titan набагато дешевше в порівнянні з розробкою моделі з нуля.