Серед моделей F-Series, що сходять з конвеєрів американської автомобілебудівної компанії Ford, на ринку США вже більше чотирьох десятків років найбільш продаваним вважається пікап F-150.

У минулому році це авто виявилося лідером і серед автівок, які найчастіше викрадаються в країні.
Як повідомляють західні джерела, в минулому році на території різних штатів було викрадено трохи більше 38,9 тис. автомобілів Ford F-150.

Таким чином цей пікап став не тільки лідером продажів в F-Series (цю позицію він утримує вже 43 роки), але і найпопулярнішим у американських викрадачів автомобілем.

Друге місце серед машин, що найчастіше викрадаються, займає японська Honda Civic. За 2019 рік поліцейськими зафіксовано більше 33,2 випадків крадіжок даної моделі, а ось роком раніше Civic була найпопулярнішою автівкою у викрадачів – 38,4 тис. Замикає трійку – Chevrolet Silverado (32,58 тис.).

Honda Civic
Honda Civic

У список автомобілів, як найбільш викрадаються увійшли ще 7 авто. Що цікаво, серед них немає жодного, випущеного європейським брендом. В основному злодіїв цікавлять японські та американські машини, такі як: Honda CR-V і Accord, GMC Sierra, Toyota Camry і Corolla, Dodge RAM і  Nissan Altima.