Розкішний мінівен VW Viloran, що випускається компанією SAIC-Volkswagen, з’явився на ринку Китаю в квітні цього року і, як показує аналіз продажів, вже зумів обійти за популярністю свого найближчого конкурента Honda Odyssey.

За результатами аналізу продажів за минулий місяць, реалізації мінівена Volkswagen Viloran на китайському ринку сягнули 3,81 тисяч автівок. Конкурентом даної моделі є Honda Odyssey, продана у вересні в кількості 3 700.

Honda Odyssey
Honda Odyssey

Тобто, новинка виявилася у китайських покупців більш затребуваною і популярною, ніж була раніше модель того ж сегменту від японської компанії-виробника.

Volkswagen Viloran

Вартість VW Viloran в Піднебесній стартує від 286 800 юанів, що еквівалентно 42 940 доларів. Щодо «старшої» комплектації, то покупка мінівена обійдеться дорожче – в 376 800 юанів, в доларах ця сума складе близько 56 400.

Мінівен Volkswagen Viloran базується на платформі MBQ і може похвалитися досить значними габаритами: довжина – 5,34 м, ширина – 1,97 м, висота – 1,78 м, колісна база – 3,18 м.

Volkswagen Viloran

Семимісний автомобіль оснащується турбодвигуном робочим об’ємом 2 літра, що генерує, в залежності від варіації, 186 або 220 «коней». Працює агрегат в парі з восьмидіапазонною АКПП і системою повного приводу. Витрата палива на кожну сотню пройдених кілометрів – близько 7,6 л.