Автолюбителі з команди TFLoffroad вирішили перевірити, на що здатний новий розкішний паркетник Cadillac Escalade 2021 року в умовах суворого бездоріжжя.

Під час випробувань експерти проїхали на новому Escalade по складних позашляхових трасах. Вони виявилися досить складними, щоб показати, що новинка здатна на більше, ніж просто бути преміальним авто для міських вулиць.

Cadillac Escalade
Cadillac Escalade

Під капотом Escalade знаходиться 6,2-літровим бензиновий агрегат V8 потужністю на 420 к.с. і 624 Нм. Він виявився дуже доречним для масового позашляховика на міських вулицях. Як виявилося, він також досить активний при русі по бездоріжжю, допомагаючи Escalade піднятися на «Надгробний пагорб» в Скелястих горах Колорадо, на яких TFLoffroad любить тестувати позашляховики.

Cadillac Escalade

Марка Cadillac заявила, що додасть 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун Duramax з турбонаддувом в лінійку розкішних позашляховиків в кінці цього року в якості безкоштовного варіанту.

Цей двигун повинен забезпечувати 277 к.с. і 624 Нм крутного моменту, хоча ще невідомо, наскільки він буде популярний серед водіїв.

Чи зможе хтось, що придбав новий Escalade, коли-небудь їздити на ньому по бездоріжжю? Скоріш за все – ні, але приємно знати, що автівка не потрапить в скрутне становище, як тільки побачить гравій.