Цей Infiniti QX80 був перероблений компанією Calmini Products Inc. Американці допрацювали позашляховик здатний брати участь в гонках по пересіченій місцевості.

Довідка від Avtosota: форма логотипу Infiniti – це стилізована цифра 8. За словами компанії, значок Infiniti має подвійне значення, як стилізовані зображення дороги, що виходить у горизонт, і гори Фудзі, що відображає її японське походження.

Колір значка Infiniti – металевий сріблястий. Він чудово виглядає на кузовах автомобілів, додаючи елегантності та стилю, присмаченого розкішними нотами. Логотип Infiniti символізує особливий підхід, встановлений новим брендом, який базується на розкоші, продуктивності та прагненні до нових горизонтів та країв автомобільної промисловості.

Infiniti QX80
Infiniti QX80

Автомобіль отримав 18-дюймові колеса і спеціальні позашляхові шини.

Також на позашляховик було встановлено нові амортизатори, здатні витримувати серйозні навантаження, посилені важелі управління і т.д.

Список оснащення унікального Infiniti QX80 доповнюють спеціальний комп’ютер, два запасних колеса, буксирні ремені. Позашляховик приводиться в рух заводським двигуном: 5,6-літровим V8 потужністю 400 кінських сил. Коробка передач – 7-ступінчаста автоматична коробка передач.

The post Розкішний Infiniti QX80 отримав екстремальну версію appeared first on Avtosota.