Dodge Durango SRT Hellcat з’явиться в продажу тільки в якості авто наступного модельного 2021 року. Це означає, що клієнтський попит буде значно перевищувати пропозицію. Уже сьогодні дилери бренду приступають до прийому замовлень на новинку.

Базовий Durango вартує 80995 доларів або 2 277 000 гривень і має надувний 6,2-літровий двигун V8 потужністю на 710 кінських сил і 875 Нм крутного моменту в парі з автоматичною трансмісією на 8 ступенів і повнопривідною системою.

Новинка здатна набирати швидкість з місця до 96 км / год за 3,5 секунди. Максимальна швидкість обмежена показником у 290 км / г. Авто також може буксирувати до 3946 кілограмів вантажу.

Dodge Durango SRT Hellcat
Dodge Durango SRT Hellcat

Інші особливості включають спортивну підвіску, адаптивні амортизатори та гальмівну систему Brembo. Остання має шестипоршневі супорти і 15,8-дюймові диски спереду, а також чотирипоршневі супорти і 13,8-дюймові диски ззаду.

Передня частина Durango SRT Hellcat відрізняється агресивною передньою панеллю з сітчастою решіткою, роздільником на підборідді та повітрозабірниками в формі бумеранга. Модель також має капот з повітряним напором, унікальний спойлер і 20-дюймові колеса з глянцевими чорними вставками.

Dodge Durango SRT Hellcat

У салоні зберігається спортивний стиль. Автолюбителі знайдуть кермо з плоским дном, а також спортивні сидіння зі шкіри та замші. Також в салоні знаходяться килимки марки SRT, аудіосистема Alpine з дев’ятьма динаміками і 10,1-дюймова інформаційно-розважальна система Uconnect 5.

Dodge Durango SRT Hellcat

Буде доступний ряд опцій, включаючи аудіосистему Harman Kardon з 19 динаміками, розважальна система на задніх сидіннях і полегшений пакет продуктивності. Останній усуває сидіння третього ряду і передбачає заміну окремих крісел другого ряду на складаний диван з поділом 60/40.

Поставки Dodge Durango SRT Hellcat очікуються на початку наступного року.