На сайті Auto Trader виставлений на продаж кабріолет Morgan 4/4 1990 модельного року, відомий як санчата Санта-Клауса з його святковим дизайном і забарвленням Corsa Red. В оголошенні повідомляється, що він в неперевершеному технічному стані.

У модель був тільки один попередній власник, і він був не курящим, але Auto Trader попереджає покупців, що у нього був ручний північний олень, тому в салоні можна знайти залишки його шерсті. На підлозі розсипані крихти різдвяного печива і кілька бонусних компакт-дисків.

“Приборка” кабріолета оздоблена натуральним деревом горіха, а крісла обтягнуті шкірою Stone. Машина подолала 41 737 кілометрів пробігу, але мільйони небесних миль не враховуються, оскільки вони не впливають на здоров’я автомобіля.

Morgan Санта Клауса
Morgan Санта Клауса

Санта не особливо дбав про те, що знаходиться під капотом його авто. Насправді, в рух модель призводить бензиновий двигун з робочим об’ємом на 1,6 літрів в тандемі з механічною трансмісією.

Morgan Санта Клауса

Auto Trader виставив на продаж цей Морган в стилі Санта-Клауса за 32 200 доларів або за 895 000 гривень за поточним обмінним курсом валют.