В рамках проведених аналітичних досліджень стало відомо про те, що світові продажі китайського бренду Geely в жовтні поточного року зросли на 8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Довідка від Avtosota: Geely (офіційно Zhejiang Geely Holding Group Co., Ltd) – китайська багатонаціональна компанія з виробництва автомобілів зі штаб-квартирою в Ханчжоу, провінція Чжецзян. Вона продає пасажирські транспортні засоби під марками Geely Auto, Volvo, Lynk & Co, PROTON, Lotus та комерційні транспортні засоби під брендами London EV Company та Yuan Cheng New Energy Commercial Vehicle Vehicle.

Geely
Geely

Всього за звітний період продано 140 026 автівок. Цей показник також вище і результатів, отриманих у вересні 2020 року на 11%.

Дилери зізнаються, що домогтися істотного зростання продажів вдалося за рахунок введення нових вигідних акцій для потенційних покупців. Цікавим моментом є те, що з усіх продажів 5 826 одиниць припадають на нові автомобілі на альтернативних джерелах енергії.

Це говорить про усвідомленості покупців, які замислюються про забруднення навколишнього середовища, вибираючи екологічно чисті машини для щоденної експлуатації.

Geely Farizon FX
Geely Farizon FX

Китайський виробник є одним з найуспішніших і брендом, який дуже швидко розвивається. Автівки які випускаються Geely відрізняються гарною якістю збірки основних вузлів, показниками безпеки, надійності, а також хорошим оснащенням.