На території Техасу розбили рідкісний суперкар Huayra Roadster марки Pagani. Водій, який проїжджав поблизу, встиг зняти на відео наслідки даної ДТП.

Відповідне відео опублікували в мережі. З ролика видно, що родстер, із знівеченою передньою частиною знаходиться поперек проїжджої частини. Поблизу з транспортним засобом на дорозі лежать відірвані передні автомобільні колеса, карбонові частини, а також водійські дверцята.

В результаті стало відомо, що суперкар належав у даному випадку Тіму Гілліану, що є техаським мільярдером. За кермом транспортного засобу під час ДТП перебував його сімнадцятирічний син Гейдж.

Pagani Huayra Roadster
Pagani Huayra Roadster

Молодий блогер і ютубер в різних соцмережах вже не раз викладав відеоролики, що демонструють, як він хвацько керує даним авто. В результаті небезпечна їзда і призвела до аварії.

Варто зазначити, що в ході даного ДТП ніхто особливо не постраждав. Хлопець отримав невелику травму руки.

Pagani Huayra Roadster

Нагадаємо, що Huayra Roadster випустили в кількості 100 одиниць. Тиждень тому закінчили виготовляти дані моделі. Автівка отримала силовий агрегат на 764 к.с. Першу сотню модель набирає лише за 3.3 сек. Максимальна швидкість Pagani Huayra Roadster становить 370 км / год.