Придбати омріяну автівку за суттєво меншу вартість – більш ніж реально.

Американський інтернет-портал iSeeCars провів цікаве дослідження, що допоможе автолюбителям з вибором автівки б/в. Адже машини різних моделей та брендів значно відрізняються за темпами здешевлення у процесі користування. Вартість вживаної машини може від 2,1% до 36,4% відрізнятися від ціни новенького екземпляра.

Найменше у вартості втрачає Tesla Model 3. Річний електрокар можна купити приблизно на 923 дол.дешевше, тобто на 2,1%, за нову машину. Наступною за темпами здешевлення є Toyota Tacoma, що втрачає 4,2% у випадку перепродажу (1557 дол.).

У п’ятірці лідерів також: Kia Telluride, що вживаною вартує на 2456 дол. менше; Ford Ranger – на 2416 дол. менше; та Jeep Gladiator – мінус 3373 дол. після річного користування. На таких авто не вийде зекономити, а тому можна придбати й новий екземпляр.

Ford Ranger
Ford Ranger

На іншому боці шкали здешевлення машини, які втрачають у ціні дійсно суттєві суми. Наприклад, BMW 5S, що знецінюється аж на 36,4% (24,2 тис. дол.). Річний Hyundai Sonata вартуватиме на 36,1% дешевше (-9,9 тис. дол.).

Стрімко падає ціна і на користований Infiniti Q50 – аж на 16,3 тис. дол., Mitsubishi Eclipse Cross – на 8 тис. дол., та Ford Mustang Convertible – на цілих 13,4 тис. дол.