Експерти представили рейтинг залізничних і автомобільних мостів, для будівництва яких знадобилися величезні фінансові вкладення і велика кількість матеріалу, що вистачило б для зведення невеликого містечка.

При цьому протяжність даних архітектурних шедеврів становить десятки або сотні кілометрів.

На першому місці розмістився Даньян-Куньшаньский – віадук (на фото вище), довжина якого становить 164,8 км. По цьому мосту їздять потяги. Він розміщується в східній частині КНР між Пекіном і Нанкін. Вартість будівництва цієї грандіозної споруди становить 8,5 млрд. доларів

Віадук Чжанхуа – Гаосюн

На другому місці розміщується Віадук Чжанхуа – Гаосюн. Цей міст є секцію Тайванської високошвидкісної залізничної дороги.

Його протяжність досягає 157,317 км. Спорудження зробили неймовірно сейсмостійким.

Тяньцзіньський віадук

Третю позицію віддали Тяньцзіньському віадукові. Його довжина становить – 113,7 км. Він входить до складу Пекін-Шанхайської високошвидкісної дороги.

Магістраль Банг На

На четвертому місці розміщується Магістраль Банг На. Довжина мосту сягає 54 кілометри. Йдеться про платну «невагому» дорогу на території Бангкока. Вартість моста досягає 1 млрд. дол.


ТОП-5 замикає міст-дамба, яка простяглася через озеро Пончартрейн на території американського штату Луїзіана. Його довжина становить 38,442 км. Йдеться про надводну магістраль від міста Метайрі до Мандевілль.