Японська автомобілебудівна компанія Suzuki готує до дебюту нову модифікацію популярного компактного позашляховика Jimny. Long-версія недавно потрапила в об’єктиви камер фотошпигунів під час дорожніх випробувань в Європі.

У мережі не раз з’являлася інформація про можливу розробку довгобазного Suzuki Jimny. Схоже, що це відповідає дійсності, оскільки помічений на європейських дорогах позашляховик дійсно виглядає довше стандартної моделі.

Правда, виведене на тести авто, як зазвичай, повністю приховано під камуфляжній плівкою, тому детально розглянути зміни не виходить.

Suzuki Jimny Long
Suzuki Jimny Long

Складно сказати, чи дійсно на шпигунських знімках зображений Suzuki Jimny Long в п’ятидверному виконанні, адже не виключено, що це може бути якась нова комерційна версія позашляховика або навіть пікап.

До речі, мережеві джерела, посилаючись на свідчення очевидців, нібито встигли розглянути новинку на тестах, повідомляють, що ця модель була тридверною і був відсутній задній ряд крісел.

Suzuki Jimny Long

Що стосується відмінностей прийдешньої новинки від актуальної на сьогоднішній день версії, то окрім збільшеної колісної бази це може бути інша оптика і бампери іншого дизайну.

В якості двигуна Suzuki Jimny Long пророкують колишній 1,5-літровий “атмосферник”, але, швидше за все, зі збільшеною потужністю. Актуальна модель видає 102 «конячки», а працює агрегат в парі з 5-діапазонною МКПП або 4-діапазонною АКПП.