Volkswagen представив новий варіант Golf MK.8 під назвою GTD. Volkswagen Golf GTD слід вважати одним із найспортивніших дизельних автомобілів на ринку, оскільки його 2,0-літровий чотирициліндровий двигун TDI може виробляти 197 к.с. і 400 нм крутного моменту. Двигун підключений до 7-ступінчастої автоматичної коробки передач.

Ці показники допомогли Volkswagen GTD наблизитися до Volkswagen Golf GTI. Автівка змогла пройти від 0 до 100 км / год за 7,1 секунди. Оскільки GTD – економічний дизельний автомобіль, він може проїхати більше 950 км з одним баком дизеля.

VW Golf GTD ціна

Початкова ціна на Golf GTD у Сполученому Королівстві становить 43000 доларів США, і вона стандартно постачається з 18-дюймовими колесами, світлодіодними фарами, спортивним бампером та світлодіодними протитуманними фарами.

Всередині салону VW Golf GTD обладнаний системою входу та запуску без ключа, тризонною системою клімат-контролю, складними бічними дзеркалами, передніми спортивними сидіннями, алюмінієвим важелем перемикання передач та перемикачами “веслами” за кермом.

Volkswagen Golf GTD
Volkswagen Golf GTD

Дейл Пайпер, менеджер з продуктів VW UK Golf, сказав:

Golf GTD – третій учасник тріо Golf GT, кожен з яких відрізняється набором характеристик. Культовий, орієнтований на ентузіастів Golf GTI та гібридний Golf GTE з наднизьким рівнем викидів тепер поєднуються з високим крутним моментом у високоефективному GTD.

Нова версія, що отримала багато схвальних відгуків, пропонує всі варіанти – м’який гібрид, роз’ємний гібрид, бензиновий, а тепер і дизельний. Завдяки такій всеосяжній лінійці силових агрегатів, не дивно, що Golf є одним з найбільш продаваних автомобілів у Великобританії, а завдяки поєднанню продуктивності та зручності використання GTD “любовні стосунки” Великобританії з швидкими гольфами продовжуються.