Японський автовиробник анонсував нове покоління хетчбека Swift. Можливо автомобіль буде представлений в липні наступного року.

Решітка радіатора отримала незграбну конструкцію денних ходових вогнів знизу і завужені фари. На якій платформі бренду автомобіль буде випускатися поки невідомо. Не виключено, що це буде модернізація відповідної платформи, хоча не виключена й поява абсолютно нової.

Suzuki Swift отримав трохи змінену решітку радіатора, легкосплавні диски нового дизайну і поліпшені матеріали оздоблення салону. З’явилися нові двоколірні варіанти забарвлення кузова.

Найголовніше нововведення пов’язане з тим, що тепер просунута система безпеки включена навіть в базову версію Suzuki Swift. Цей комплекс серед іншого вміє стежити за дистанцією до автомобіля, що їде попереду, попереджати про ненавмисне покиданні смуги, моніторити «сліпі» зони і перепони при русі заднім ходом. Також японський малюк автоматично зупиняється перед перешкодами і вміє «читати» знаки.

Suzuki Swift
Suzuki Swift

Для Swift як і раніше пропонуються двигуни об’ємом 1,2 (91 к.с.) і 1,4 літра (140 к.с.). «М’який» гібрид передбачає наявність маленького електричного двигуна (3 к.с.), а повноцінний – трохи більшого (14 к.с.). Від турбованого мотора об’ємом 1,0 літр (102 к.с.) вирішено було відмовитися.