Kia відкликає майже півмільйона старих моделей Optima і Sorento з Північної Америки через побоювання пожежі. Точно така сама партія була задіяна в попередній кампанії безпеки, проведеній минулої осені з ідентичною проблемою: можливе коротке замикання через гальмівну рідину, яка могла протекти всередині гідравлічного електронного блоку управління (HECU).

Незважаючи на те, що Kia не знає про жодні аварії або травми, пов’язаної з цією проблемою, бренд радить власникам паркуватися на вулиці, оскільки існує «ризик загоряння моторного відсіку під час стоянки або водіння». Контрольні лампи MIL і / або ABS, а також запах гару або танення і дим, що виходить з моторного відсіку, можуть попередити водіїв про неминучу небезпеку.

В це відкликання про безпеку включені 440 370 автомобілів: 283 803 Optima і 156 567 Sorento. Розглянуті седани середнього розміру випустили в період з 12 липня 2013 року по 2 жовтня 2015 року, а позашляховики зійшли з конвеєру з 17 червня 2013 року по 11 грудня 2014 року.

Kia Optima

Щоб вирішити цю проблему, авторизовані фахівці Kia безкоштовно замінять HECU на новий. Також замість 40-амперного буде встановлений новий запобіжник на 30 ампер. Власники, які вже відремонтували свої автомобілі, отримають компенсацію.

Плановане повідомлення власників заплановано на 2 липня, а дилери будуть проінформовані 28 червня.