Люди роками говорять про оновлення Tesla Model S і Model X. Тепер, здається, фанати бренду отримають бажане.

Ближче до кінця 2020 року Tesla закрила свої конвеєрні лінії Model S і X. Зараз джерела, знайомі з цим питанням, заявляють, що виробник працює над розпродажем усіх залишків запасів флагманських моделей.

Тільки подумайте, Tesla навіть не потребувала продажів S і Model X наприкінці кварталу, щоб продати рекордну кількість автомобілів. Жодна флагманська модель не продається настільки добре, тому, нарешті, настав час для деяких змін.

Незважаючи на те, що генеральний директор Tesla Ілон Маск продовжує говорити, що виробник автомобілів не оновлює свої машини, Tesla нещодавно оновила Model 3, щоб поділитися деякими з останніх функцій Model Y. Модель Y щойно вийшла на ринок у березні 2020 року, і Tesla навіть злегка оновила електричний кросовер приблизно в той самий час, що і Model 3.

З усіма новими можливостями в Model 3 та Model Y просто немає сенсу купувати нову Model S або X. Немає жодної причини, за допомогою якої Tesla не може застосувати якусь магію Model 3 / Y до своїх флагманських автомобілів, щоб оновити їх і відновити інтерес. Особливо це стосується сильної конкуренції з боку Porsche Taycan, а також майбутніх зусиль Lucid та інших.

Tesla

Джерела, знайомі з цим питанням, розповіли, що співробітників Tesla просили “ліквідувати” залишки запасів Model S та Model X до кінця місяця. Як повідомляється, це стосується всіх ринків по всьому світу. Однак Tesla нічого не говорила про припинення випуску цих автомобілів, і єдиним новим варіантом, який ми знаємо, є Model S Plaid , який має зійти з конвеєра ближче до кінця 2021 року.

Хоча Tesla не обґрунтовувала чутки про майбутні оновлені версії Model S та Model X, вона, як правило, не публікує таку інформацію. Про можливість оновлення було багато розмов, а секретний проект Tesla “Palladium” передбачає, що зараз працюють нові конвеєри Model S та X.

Це історія, що дуже стрімко розвивається. Коли стане доступною більше інформації, ми або оновимо цю статтю, або опублікуємо подальші дії. Тим часом, повідомте нам, що ви думаєте, у розділі коментарів нижче.