Volkswagen випустив ескіз, який дає найкращий вид T7 Multivan нового покоління. Бренд оголосив, що його прем’єра відбудеться в середині червня. Пасажирський вагончик відрізняється більш просунутим дизайном.

У деяких аспектах новинка натхненна його попередниками. Наприклад, горизонтальна лінія символів, що проходить через кузов, є натяком на T3, тоді як капот, розтягнутий під вітровим склом, нагадує нам T4.

«Зробивши важливий крок вперед, ми ще більше посилили безпомилковий характер цього культового автомобіля, залишаючись при цьому вірними типовій лінії Bulli. Ми свідомо використовуємо горизонтальну символьну лінію, яка проходить навколо корпусу T3. ДНК багатогранної історії Т продовжує жити».

– сказав головний дизайнер Альберт Кірцінгер.

Передня частина T7 схожа на деякі нові моделі VW, такі як Golf Mk8. І не дарма, оскільки він заснований на платформі MQB. В результаті він буде сумісний з великою кількістю трансмісій. Він повинен випускатися зі звичайними бензиновими і дизельними двигунами, до яких будуть додані гібридні трансмісії.

Що стосується інтер’єру, T7 Multivan 2021 року обіцяє підвищену практичність і покращений простір. Він буде оснащений 10-дюймовою інформаційно-розважальною системою, 360-градусними камерами, перемикачем передач з перемиканням по дротах і багатофункціональним столом, який служить консоллю для пасажирів на передніх сидіннях.