Схоже вартість бензину та дизелю скоро перестане рости.

Українським автомобілістам незабаром можна буде зітхнути із полегшенням. Адже, за прогнозами владних структур, ціни на пальне скоро призупинять свій стрімкий рух угору.

Хорошу новину повідомив на засіданні Кабінету міністрів 10 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. З його слів, вже незабаром на паливному ринку України очікується призупинення зростання вартості нафтопродуктів. Найвірогідніше, ціна не зменшиться та, принаймні, припинить своє стрімке зростання, що псує настрій українських автомобілістів ще з осені минулого року.

Постійне здорожчання бензину та дизелю, яке спостерігається на цей момент, Шмигаль пояснює впливом світового паливного ринку. Українські АЗС змушені підпорядковуватися глобальним тенденціям зростання ціни палива. Та прем’єр-міністр запевнив, що уряд докладає усіх можливих зусиль, щоб втримати ціни на прийнятному рівні.

заправка

Варто зазначити, що деякі експерти не згодні з оптимістичною позицією прем’єра та не підтримують його обнадійливих заяв. Адже наразі на світовому ринку зростання цін на нафту й не думає зупинятися. Тому контроль цін на бензин та дизель може коштувати державним структурам чималих зусиль.