Багато американців вважають за краще в якості сімейного автомобіля величезні машини: рамні позашляховики, пікапи, мінівени і так далі.

Звідки ж у них така любов до подібних автомобілів, давайте розберемося.

Для початку потрібно відзначити, що багато жителів цієї країни дуже люблять подорожувати на машинах. Тому, в автівці повинні міститися багато речей і вся родина.

До того ж, американці патріоти, переважно на їх дорогах їздять машини їх власного виробництва. Такі як Форд, Крайслер, Шевроле, Додж. У даних марок, як багато хто знає, є схильність до великих розмірів.

Так само, часто можна зустріти будинки на колесах, які звичайний легковик просто не потягне.

До речі, цікавий факт. Пікапи компанії Форд, є найбільш продаваними автомобілями в США.

Якщо в Україні різні служби на зразок швидкої допомоги, комунальники та дорожники використовують всякі буханки і тому подібні авто то в Америці всі подібні служби використовують такі пікапи Форд.

До речі, ще важливу роль відіграє ціна. Ви можете купити величезний пікап в США всього за 20 000 доларів. В Україні за ці гроші можна купити хіба кросовер Renault Arkana.

Тому люди в США, можуть дозволити собі придбати пікап. До речі, вони коштують дешевше ніж звичайні позашляховики.

Багато хто вважає, що таким чином жителі США намагаються хвалитися своїми доходами. Насправді ні, ці машини у них коштують не так дорого як у нас, при цьому, вони дуже практичні. Так що це аж ніяк не банальне вихваляння.

У підсумку, американці люблять ці авто за те, що вони надійні, практичні і вартують помірно. Вони можуть собі їх дозволити, ось і все.

Якби в Україні робили класні пікапи за ціною тієї ж Arkana, то на них би теж всі їздили.