У «найтемніші» часи своєї компанії Ілон Маск намагався продати її корпорації Apple. Ціна Tesla тоді була вдесятеро менша за поточну.

Днями власник та ідейний натхненник компанії Tesla Ілон Маск розповів цікаву історію. Виявляється він хотів продати своє дітище в особливо скрутний момент. У 2017-2018 роках, коли всі сили компанії були спрямовані на налагодження виробництва Model 3, Маск запропонував Тіму Куку, виконавчому директору Apple, придбати компанію.

Виробник iPhone відмовився, навіть не роздумуючи. Хоча ціна автомобільного бренду на той момент була ледь не удесятеро меншою за теперішню. Можливо таке рішення Кук прийняв у зв’язку із власними спробами Apple створити електромобіль.

Проте Project Titan так і не увінчався успіхом, а можливість придбання Tesla за безцінь в результаті була впущена.

Apple

З того часу Бренд Ілона Маска встав на ноги, та почав приносити неабиякі прибутки. Потрапивши до топу S&P 500, Tesla стала однією з найбільш бажаних компаній світу.

Що ж до автомобільних перспектив Apple, то наразі компанія робить ставку на нову технологію виробництва електроакумулятора, що може значно знизити ціну батарей.