Південнокорейська автомобілебудівна компанія Kia виводить на американський ринок оновлений фастбек Stinger 2022 модельного року. Авто отримає новий логотип виробника і розширену кольорову гаму.

Як повідомляє інтернет-портал 32Cars, американські дилери вже почали отримувати перші екземпляри оновленого Kia Stinger.

Авто буде доступно для покупки в двох комплектаціях – GT1 і GT2, але ціни виробником поки не оголошувалися. Проте вже зараз відомо, що фастбек стане першою моделлю з лінійки корейського бренду, що отримала новий логотип на капоті та кермі.

Також в кольоровій гамі Kia Stinger 2022 модельного року з’явиться як мінімум один новий відтінок – Ascot Green. Що стосується оновлень, то у фастбека з’явиться інша світлодіодна оптика з ДГЗ.

У комплектації GT2 фари отримають «вигин світла», а в число оснащення увійде кольоровий сенсорний екран «приборки» діагоналлю 7 дюймів. У виконанні GT1 останній буде 3,5-дюймовим монохромним.

Kia Stinger
Kia Stinger 2022 року

Оновлений Kia Stinger у варіації для американського ринку отримає нові задні ліхтарі, але без послідовних поворотників, які присутні у виконаннях для інших регіонів.

«Молодша» комплектація фастбека буде доступна з шкіряним салоном, а в «старшої» з’являться елементи, виконані зі шкіри Nappa.