Автомобільні експерти склали ТОП-10 автомобілів, які українські жінки планують придбати через інтернет, а потім паралельно назвали ті моделі, які найчастіше купують мешканки України.

У підсумку рейтинг виявився досить цікавим. «Хочу» і «купую» виявилися ідентичні лише в двох випадках – з кросоверами Hyundai Creta і Mazda CX-5.

Як виявилося, майже половина жінок-покупців авто вибирали з 10 популярних моделей, але все ж розбіжності між бажаними і вибраними машинами виявилися доволі цікавими. Перше місце в обох рейтингах зайняв кросовер Hyundai Creta, а ось на другому місці в першому випадку виявився KIA Seltos, в той час як для покупки його практично не вибирали. Hyundai Solaris в листі бажань виявився на третьому місці, а з продажу седан вийшов на друге.

На наступній сходинці рейтингу продажів розташувався Nissan Qashqai, а в рейтингу бажаних йому віддали заслужений дев’ятий рядок. Hyundai Tucson купували не так часто – тільки 9 місце, а ось в листі бажань – четверте.

Mazda CX-5
Mazda CX-5

У ТОП-5 бажаних для жінок авто виявився також Mitsubishi Outlander, хоча в ТОПі за кількістю придбань він розташувався на восьмому місці. Volkswagen Tiguan ніхто не бажав купувати, але в підсумку з продажу він зайняв п’яту сходинку.

Mitsubishi Outlander PHEV
Mitsubishi Outlander

Mazda CX-5 в обох топах зайняла шосте місце, Škoda Rapid і Volkswagen Polo – 6-у і 7-у позиції в списку бажаних машин. У першому рейтингу на 10 сходинці розташувався KIA K5, а в другому – міні-SUV Kia Soul.