Буквально вчора з’явилися свіжі шпигунські знімки нового Toyota Land Cruiser 300. В об’єктив потрапили кузов, двері та навіть шасі, яке як і раніше засноване на несучій ланжеронній рамі. Користуючись матеріалами фотошпигунів, було зображено новинку на кольорових рендерних зображеннях.

На рендерах дизайнери припустили, що “обличчя” нового Land Cruiser стане еволюцією його нинішньої версії з індексом 200 – з’являться лише нові світлодіодні фари з T-подібною графікою ходових вогнів, змінений бампер і збільшена решітка радіатора.

Бічну частину, за версією авторів, виділятимуть висхідна за задніми дверима підвіконна лінія, трохи скошені зверху вікна і винесені на окремі ніжки дзеркала. Таким же чином вони закріплені на актуальних поколіннях кросоверів Toyota Highlander і RAV4.

Toyota Land Cruiser 300
Toyota Land Cruiser 300

Крім того, на рендерах показана збільшена на 50 мм (до 2900 мм) колісна база, переглянуті задні двері без напису «Land Cruiser» і нові завужені задні ліхтарі, які за формою нагадують ліхтарі від Volkswagen Tiguan.

Дані про технічну сторону майбутнього позашляховика ще не підтверджені, але очікується, що на зміну бензиновому V8 об’ємом 4,6 літра прийде гібридна силова установка потужністю 480 к.с. Також, з’являться бітурбований двигун V6 на 415 к.с. від седана Lexus LS500 і новий дизель об’ємом 3,3 літра, чиї характеристики поки засекречені.

Toyota Land Cruiser 300

Світова прем’єра нового Toyota Land Cruiser 300 очікується вже в березні 2021 року, а замовлення на нього, якщо вірити чуткам, почнуть приймати в серпні.