У зарубіжних виданнях була розміщена свіжа інформація від інсайдерів щодо 5-дверного варіанту позашляховика субкомпактних розмірів. Це стосується моделі, що отримала назву Suzuki Jimny.

На одному австралійському порталі міститься інформація, що розглянутий автомобіль стане характеризуватися наявністю приставки Long. Це означає, що колісна база транспортного засобу буде збільшеною, в порівнянні з 3-дверною версією, на 300 мм. В результаті, даний показник досягає 2550 мм. Трохи раніше ресурси індійського походження відзначили, що показник габаритної довжини нового авто становитиме 3900 мм.

В підкапотному просторі подовженого «Джимні» буде знаходитися турбований двигун, об’єм якого знаходиться на рівні 1,5 літра. Віддача даного пристрою становить 150 «коней». Він буде оснащуватися стартер-генератором з 48 вольт, де передбачається ремінний привід.

Також можна виділити наявність додаткової батареї з літій-іонними елементами. Це сприяє тому, що позашляховий автомобіль може переміщатися накатом при вимкненому моторі – як результат, відбувається розширення швидкісного діапазону функціонування системи під назвою «старт-стоп». Як результат, знижуються викиди шкідливих елементів в навколишнє середовище поряд з витратою пального.

Потрібно нагадати, що 3-дверний варіант позашляховика японського походження укомплектований «атмосферником» з 1,5 літрами, який забезпечує 102 к.с. Він функціонує з «механікою», у якій 5 ступенів, або ж «автоматом» з 4 діапазонами.

Як наголошується в японському ресурсі МОТА, «Джимні» в 5-дверному виконанні на території Японії стане дорожче на 76 000 гривень (якщо орієнтуватися на гривневий курс) ніж 3-дверний варіант.

В Україні більш коротка версія «Джимні» оцінюється від 615 900 гривень, враховуючи комплектацію з механічною трансмісією. В цілому, вартісний аспект знаходиться у відповідності з технічними якостями машини і її експлуатаційними можливостями.

Suzuki Jimny Long

Suzuki Jimny Long

Фахівці припускають, що новинка, випущена японськими фахівцями, буде гідно суперничати з аналогічними транспортними засобами, представленими відомими марками світового масштабу. Це призведе до зростання обсягів її реалізації досить значними темпами.