Кожен з нас мріє купити автомобіль. Але друзі, чимало і таких, які мріють його і продати. Таким чином, утворюється дві групи людей: одні продають, а інші купують. Це нормальні ринкові відносини. Але суть не в цьому. Мова про те, що як би Ви не раділи купленій машині і не любили її, все одно, приходить той момент, коли зі своїм “залізним конем” доводиться розлучатися.

Причини бувають різними – захотілося поміняти авто на інший, більш цікавий варіант, терміново знадобилися гроші або якісь інші обставини змушують розпрощатися зі своїм колишнім транспортним засобом. І ось тут починається найцікавіше – Ви виставили авто на продаж, але ніхто не дзвонить і взагалі, не подає жодних ознак інтересу. Звичайно ж, це розчаровує і вимотує морально.

Але є й інший варіант – не встигло оголошення з’явитися в інтернеті, як відразу ж почали телефонувати і пропонувати оглянути машину, щоб потім її купити. Так ось, в цій статті Ви побачите саме такі машини, які користуються високим попитом на вторинному ринку і продаються в лічені дні після того, як оголошення про продаж було оприлюднено. Давайте на ці автомобілі подивимося.

Toyota Camry XV70

Машина ця продається в Україні вже кілька років, при цьому буквально нещодавно піддалася рестайлінгу, який в більшу сторону відбився на ціні бізнес-седана. Однак попит на нього є.

Причому створюється враження, що люди беруть вживані авто тільки тому, що не хочуть чекати своє авто у дилера – адже, принципової різниці в ціні між новою і злегка вживаною Toyota Camry XV70 не існує. Проте, розкуповуються екземпляри моделі дуже швидко і про низьку ліквідність не може йти й мови. Що ж, мотайте на вус.

Volkswagen Passat B7

Автомобіль вже давно змінив покоління, але кузов B7 продається відмінно на вторинному ринку і до цього дня. Причому найдивніше полягає в тому, що Volkswagen Passat B7 не відрізняється перевіреною репутацією в плані надійності основних вузлів і агрегатів.

Ми вважаємо, що це любов – любов до німецького автопрому і його високих технологій. Адже, цей автомобіль має якісний і зручний салон, відмінну динаміку прискорення, чіткий баланс між керованістю і комфортом, а також чималу частку практичності.

Судячи з усього, людей це і приваблює, і вони готові миритися з проблемними двигунами і коробками.

Toyota RAV4

Ще одна Toyota. Звичайно ж, ми не можемо не розуміти, що практично будь-яка модель цієї японської марки користується високим попитом на вторинному ринку. Однак саме Toyota RAV4 купують, як нам здається, з огляду на непогану практичність, відносно комфортабельний салон, енергоємну і міцну підвіску.

Також, не можна не відзначити і пристойну прохідність моделі. Це універсальний автомобіль на кожен день і люди готові викладати за нього чималі гроші – навіть в тих випадках, коли стан кросовера далекий від ідеального, а на одометрі красуються чималі цифри пробігу.

Mazda CX5

Продовжуємо тему середньо-розмірних кросоверів і на цей раз хочемо загострити Вашу увагу на варіанті, який продається під брендом Mazda. Дана компанія почала активний наступ на світовий ринок в кінці 90-х років, але конкретно, в Україні автомобілі Mazda стали помічати лише з приходом двохтисячних років.

Першими комерційно успішними моделями стали Mazda 3 і 6. Ну а, в 2010-х роках і до цього дня на вершині попиту – Mazda СХ5. Ми вважаємо, що авто мало чим відрізняється від Toyota RAV4 за своїми споживчими якостями, але при цьому воно більш цікаве в частині динаміки і керованості, та ще й коштує дешевше – не дивно, що в продажу цей кросовер довго не затримується.

А якій з перерахованих моделей вторинного ринку, віддасте свою перевагу саме Ви?
Поділіться своїми думками в коментарях нижче.