За даними останнього місяця осені в Україні все помітнішим стає спад попиту на вживані електрокари.

Листопадова статистика свідчить, що на українських теренах було зареєстровано всього 514 авто електрокарів. А саме: 481 легкова автівка та 33 комерційні моделі.

Такі показники свідчать про зниження попиту на зелені авто серед українців, адже у листопаді минулого року кількість новозареєстрованих була на третину більшою.
Також експертами помічено збільшення частки нових електрокарів, що складає тепер 10% у
порівнянні із 6%.

«Зелені автівки» з вторинного ринку були придбані 461 автомобілістом, що на 31% менше, ніж минулого року. Нових же авто – 53 одиниці, тобто цей показник зріс на 29%.

Tesla Model S

Щодо популярних моделей, то улюбленцем наших співгромадян вже довгий час залишається Nissan Leaf – 126 придбаних у листопаді авто. Наступними у п’ятірці лідерів стали Chevrolet Bolt (69 од.), Tesla Model 3 (55 од.), Tesla Model S (36 од.), BMW i3 (23 од.). серед комерційного електротранспорту вперед вийшли всього двоє лідерів – Renault Kangoo z.e. (26 од.), а також Nissan e-nv 200 (7 од.).

В загальному ж за 11 місяців 2020 року в Україні стало на 6823 одиниці більше екологічних транспортних засобів. Відставання від минулого року складає 2%. Разом з тим, питома вага бувших у використанні автівок серед них 92%.