Японський бренд Toyota – цьогорічний улюбленець українських політиків.

Однією із недавніх покупок автомобілів за бюджетні кошти стало поповнення автобази Управління справами Апарату Верховної ради 14 екземплярами Toyota Camry загальною вартістю 12 млн 537 тис. грн.

Машини були замовлені у харківського дилера ТОВ “АРТМОТОР” 14 листопада. А вже 20 грудня автівки мали прибути до замовника. Машини було куплено у комплектації Comfort та Elegance. Усі автівки щойно з конвеєра – 2020 року випуску.

Ще три екземпляри Toyota Camry на суму на 2 млн 698 тис. грн були придбані для Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, а саме – для обслуговування заступників очільника відомства та держсекретаря.

Ту ж саму модель, але у комплектації Premium, придбано й для “Рівнеобленерго” 18 грудня за 1 млн 145 тис. грн.

Toyota Camry Hybrid
Toyota Camry

АТ “Чернівціобленерго” теж не змогли уникнути впливу тренду. Та вони закупили не тільки Toyota Camry, а ще й Hyundai FL та Skoda Superb, кожна з яких вартує більше мільйона гривень.

У ДБР натомість взяли два авто Land Cruiser 150 Prado, кожне за ціною 2 млн 114 тис. грн. Модель Land Cruiser обрали НАК “Надра України”, придбавши її шляхом державної закупівлі.

Toyota Highlander з’явилася у користуванні Служби автомобільних доріг Дніпровського регіону та на теренах Запоріжжя, у машинобудівного бюро “Прогрес”.

Натомість виконком Тернівської міськради Дніпровської області отримав у користування KIA Sorento FL Prestige за понад мільйон гривень.