У листопаді 2020 року декілька компаній-виробників зі світовим ім’ям презентують свої новинки. Серед брендів, які готують до дебюту нові авто, здебільшого преміальні: Porsche, Mercedes-Benz, McLaren та інші.

Італійська компанія-автовиробник Alfa Romeo в цьому місяці готується представити новий кросовер Tonale, що базується на тій самій платформі, що і американські позашляховики Jeep. Новинка зможе похвалитися світлодіодною оптикою і багатим оснащенням, але, тим не менше, очікується, що вартість у неї не буде дуже високою.

Німецький бренд Alpina вже в цьому місяці має презентувати нову модель XB7 з 600-сильним бітурбірованим силовим агрегатом, об’ємом 4,4 літра, а McLaren представить новий спорткар 750LT, який зараз тестують на Нюрбургринзі.

Alfa Romeo Tonale
Alfa Romeo Tonale

Очікується в листопаді прем’єра електрокара Mercedes-Benz EQA. Деталей про новинку поки вкрай мало, але, наприклад, відомий заявлений запас ходу на електротязі – близько 4-х сотень кілометрів.

Японський виробник Mitsubishi готується презентувати рестайлінговий кросовер Eclipse Cross, а Porsche – нову варіацію універсала Panamera.

І остання очікувана новинка цього місяця – гібридний кросовер MG HS PHEV з силовою установкою, в яку увійшов 166-сильний турбодвигун об’ємом 1,5 літра і електромотор потужністю 100 «коней».