Вже завтра, 19 квітня в Шанхаї відбудеться автосалон, на якому будуть представлені головні новинки. Фахівці склали список найцікавіших китайських моделей, які будуть показані в рамках шоу.

Шанхайський автосалон поряд з Пекінським є найбільшою автовиставкою. В умовах суворих обмежень це ще й один із найважливіших заходів у світі. Автосалони по черзі проводять в квітні. Саме в цей час китайські виробники представляють гучні новинки року.

Geely Xingyue L вже встиг привернути до себе увагу з усього світу. На автосалоні в Шанхаї виробник планує провести презентацію серійної версії кросовера. Відомо, що будується автомобіль на платформі CMA.

Велику частину часу компанія приділила на створення салону. По центру простягається єдиний дисплей, довжина якого досягає 1 метра. Ще одна особливість флагмана – багато розумних функцій.

Haval B02

Haval B02 – ще одна новинка, яка буде представлена ​​в рамках автошоу. За попередніми даними ця модель буде на рівень вище Haval H6. Поки важко судити про зовнішній вигляд, оскільки виробник представив лише тизери.

Ще один китаєць, який повинен з’явитися найближчим часом – Changan CS55 Plus. Ще місяць тому автомобіль потрапив в об’єктиви камер. В якості силової установки застосовується 1.5-літровий двигун потужністю 188 к.с. До останнього часу не було ніякої інформації про інтер’єр автомобіля, але в останні дні компанія розсекретила і це.

Не так давно суббренд GWM, Wey, представив одразу 3 нових кросовера, які входять в єдину лінійку Smart Coffee – Mocha, Macchiato і Latte. Поки немає інформації, чи будуть автомобілі представлені на автосалоні.