На спеціалізованому форумі BMW Bimmerpost з’явилися перші технічні характеристики баварської новинки, анонсованої кілька років тому, кросовера BMW iX.

У баварській новинці буде багато «гіпертрофованих акцентів». За словами користувачів порталу BMW Bimmerpost, в стандартну комплектацію електричного кросовера BMW iX увійдуть 20-дюймові колеса, які за бажанням клієнта і за його гроші, звичайно, можна поміняти на ще більший діаметр 21- або 22 дюйма.

Крім того, автомобіль буде мати великий панорамний дах Sky Lounge Roof і вітрове скло з підігрівом.

BMW iX
BMW iX

Також в якості опції у моделі буде технологія Personal CoPilot, яка, швидше за все, пов’язана з функцією автономного водіння, і Natural Inttion.erac Очікується, що останній дозволить управляти автомобілем тільки жестами. Великий 14,9-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей в поєднанні з 12,3-дюймовим дисплеєм з цифровим індикатором створюють передовий дизайн панелі приладів iX.

BMW iX

Програмне забезпечення дозволяє налаштовувати меню і графіку, Apple CarPlay і Android Auto будуть стандартними для всіх.

Серед інших функцій BMW iX – можливість бездротової зарядки смартфона і вбудована точка доступу Wi-Fi.

Покупці також отримають преміальну аудіосистему Harman Kardon, але в якості опції можна замовити більш дорогі Bower і Wilkins. Крім того, електромобіль може похвалитися покращеною мультимедійною системою iDrive. Новинка стане флагманом лінійки електромобілів BMW. Серійне виробництво BMW iX має початися в другій половині цього року.