Буквально вчора в мережу просочилися патентні скетчі хетчбека Honda Civic, а сьогодні один з автомобільних інтернет-порталів опублікував зображення новинки в кузові седан. Нагадаємо, що прем’єра одинадцятого покоління Civic запланована на наступний рік.

Немає нічого дивного, що до середньої стійки дизайн седана повністю збігається з п’ятидверним хетчбеком. Далі дизайнери були змушені зробити більш плоскою лінію даху, яка плавно переходить в кришку багажного відділення. Новий Civic володіє більш чистими і простими формами, що нагадують Accord і Insight.

Honda Civic
Honda Civic

Відмінності в задній частині стосуються форми ліхтарів і автомобілю відверто не вистачає світлодіодної смуги, якою може похвалитися хетчбек. Кришка багажника здається трохи більшою, а значить збільшиться навантажувальний проріз і можна очікувати більшого відділення для поклажі.

Honda Civic

Передній і задній звіси здаються досить величезними, але, хочеться сподіватися, що на серійній моделі це не буде так кидатися в очі. Не можна забувати, що патентні зображення виглядають набагато нудніше реальних автомобілів.

Представники компанії Honda раніше повідомляли, що нове покоління Civic буде представлено навесні наступного року, пізніше пройде прем’єра продуктивних Si і Type R.

Також вже відомо, що через зниження популярності дводверних автомобілів модельний ряд покине Civic в кузові купе.