Багато автомобілістів вважають за краще придбати автомобіль з-за кордону, навіть з ушкодженнями, замість купівлі нової моделі в Україні. Економічно це вигідніше, але існує ризик попастися на вудку шахраїв. Щоб уникнути подібної долі, варто попередньо прислухатися до порад від фахівців Avtosota.

Закордонний ринок.

Дійсно, за кордоном автомобілі не тільки дешевші, але й якісніші. Це залежить від збірки з конвеєра, якості ремонту і запчастин, адже зазвичай автомобілісти вдаються до сервісного обслуговування, а не в гаражі, як прийнято в Україні. У США навіть на вторинному ринку є з чого вибрати, причому автомобілі пропонуються з прозорою історією, продавець запропонує сервісний паспорт, а займатися продажем будуть страхові компанії.

У США, Канаді та Кореї, звідки привозять авто, також не практикується скручування пробігу, адже це там кримінальний злочин. Маючи 3-5 тисячі доларів, можна вибрати цілком хороший автомобіль, адже страхові компанії не продають їх роками. Навіть з урахуванням транспортних витрат, машина виявиться на порядок дешевшою аналога в нашій країні.

Безпечна угода.

Перш за все, варто пам’ятати, що покупка авто в Кореї, США або Канаді завжди несе ризики для покупця. Навіть якщо страхова компанія складе договір, він буде написаний так, що покупцеві зможуть морочити голову роками, а аванс забрати він, на жаль, не зможе. Всі спірні моменти обов’язково потрібно зафіксувати в документі, адже вартість транспортного засобу може виявитися вищою, або машина не тієї якості, як було домовлено.

avtobazar

На що саме варто звернути увагу?

Вибираючи компанію, обов’язково потрібно знайти відгуки про неї, звернути увагу на репутацію фірми, офіс, наявність автомобілів біля нього. Потім обов’язково потрібно переглянути всі дозволи, пакет документів, ліцензії. Перелік витрат повинен бути зрозумілим і доступним, щоб в майбутньому не виявилося, що доведеться робити додаткові внески.

Добре, якщо компанія зможе надати фото процесу відвантаження автомобіля з майданчика аукціону до того, як його завантажать в контейнер у порту. Експерти також радять завчасно укласти договір про повернення коштів покупцеві, якщо автомобіль не буде його влаштовувати або заявлені характеристики виявляться іншими.

avtobazar

Перш за все, автомобілістам варто пам’ятати, що шахраїв, на жаль, карають рідко, оскільки довести аферу дуже складно. Автомобіліст сам віддає гроші, добровільно, а значить підстав для розслідування немає.

Підсумок.

Водії часто придивляються до автомобілів з-за кордону, адже вони обходяться дешевше аналогів в нашій країні, навіть з урахуванням витрат на транспортування. Однак, варто дуже уважно підходити до вибору компанії по доставці транспортного засобу і уникати підозрілих організацій, навіть, якщо у них значно дешевше. Договір обов’язково складається заздалегідь, з урахуванням всіх спірних моментів, в тому числі, з можливістю повернення грошових коштів.