Американський стартап Aptera приймає замовлення на свій електромобіль з незвичайною формою. Однією з його особливостей є запас ходу в 1,6 тисячі кілометрів та наявність трьох коліс.

Варто уточнити, що такі вражаючі параметри є тільки в топової варіації автомобіля з вкрай ємними батареями, повнопривідною системою і віддачею в 201 к.с.

Початкова комплектація отримала від розробників з США акумулятор на 25 кВт / год і двигун, потужністю 134 к.с., її запас ходу дорівнює 400 кілометрам, що теж досить непогано в порівнянні з максимальною. Для оформлення бронювання на інноваційну новинку покупець зобов’язується внести суму в 100 доларів.

Aptera
Aptera

Найбільш доступна машина стартапу Aptera коштує на ринку 25,9 тисяч доларів. Такий істотний запас ходу пояснюється масою електромобіля. Цей параметр базового виконання становить 816 кг, максимального – 998 кг.

Зі списку оснащення необхідно виділити туристичну палатку, призначений для кемпінгу тент, спецнабору для їзди в негоду або на поганих дорогах, а також автономне водіння другого ступеня.