VW Arteon і Arteon Shooting Brake 2021 модельного року тепер доступні з трансмісією eHybrid, що забезпечує водіння з нульовим рівнем викидів в повсякденних поїздках.

Новий гібридний Volkswagen Arteon укомплектований 1,4-літровим двигуном TSI та електричним двигуном, що забезпечує сумарний крутний момент у 215 кінських сил і 400 Нм.

95 відсотків усіх щоденних поїздок на автомобілі досягають менше 50 км.

Діапазон чистого електромобіля складає 59 кілометрів шляху для Arteon і 57 кілометрів для Arteon Shooting Brake. Від нуля до 100 км / год  розгін відбувається за 7,8 секунди, а максимальною швидкістю стала позначка в 222 км / г.

Представники концерну провели в Німеччині дослідження, яке підтверджує, що 95 відсотків усіх щоденних поїздок на автомобілі досягають менше 50 км. VW очікує, що більшість поїздок на внутрішньому ринку будуть відбуватися на новому гібридному Arteon з використанням тільки електроенергії.

Volkswagen Arteon
Volkswagen Arteon

Режим чистого електромобіля нових Arteon і Arteon Shooting Brake можна використовувати на швидкості до 130 км / г. Крім того, VW стверджує, що комбінований запас ходу електрифікованого Arteon може досягати більше 560 миль за умови, що він починає поїздку з повністю зарядженою батареєю і повним баком палива.

Новий Arteon eHybrid буде пропонуватися у двох комплектаціях – Elegance і R-Line. Обидва пакети будуть оснащені 18-дюймовими легкосплавними дисками, світлодіодними фарами з функцією Light Assist, динамічними поворотниками в світлодіодних задніх ліхтарях та індивідуальними передніми фартухами.

Volkswagen Arteon

Інтер’єр Arteon відрізняється оббивкою з алькантари і шкіри в поєднанні з натуральним деревом (в разі лінії оздоблення Exclusive) або металевою обробкою (для лінії R-Line). Стандартний шкіряне кермо включає в себе так звані сенсорні елементи управління, які вперше з’явилися на ID.3 і новому Golf.

Передні сидіння з підігрівом, система допомоги при паркуванні спереду і ззаду, цифрова панель приладів і восьмидюймовий монітор інформаційно-розважальної системи є частиною стандартного устаткування.

Volkswagen Arteon

VW Arteon eHybrid 2021 року на внутрішньому ринку в Німеччині буде коштувати 51000 євро або 1 млн 739 тисяч гривень за поточним обмінним курсом. Варіант Shooting Brake доступний за 51 900 євро або 1 млн 770 тисяч гривень.