На ринку Піднебесної стартував продаж оновленого кросовера бюджетного сегмента ix35, представленого південнокорейською автомобілебудівною компанією Huyndai.

Новинка з цінником від 119,9 тис. Юанів, або 18 350 доларів, вже з’явилася в офіційних ДЦ компанії-виробника.

Кросовер Huyndai ix35 2021 модельного року отримав не дуже масштабні оновлення. Від попередника новинку відрізняє інша головна оптика, більш масивна радіаторна решітка з «сотами», переглянуті передні та задні бампери. Також у оновленого авто розробники передбачили інші світлодіодні ліхтарі в задній частині, що з’єднуються між собою декоративним елементом у вигляді планки.

Hyundai ix35
Hyundai ix35

У салоні ix35 змінив вигляд передньої панелі, з’явилася більш сучасна мультимедійна система із сенсорним дисплеєм більшої діагоналі та клімат-контроль. В число оснащення кросовера увійшов адаптивний круїз-контроль, камери кругового огляду і кілька нових систем безпеки.

Hyundai ix35

Що стосується моторної лінійки бюджетного Hyundai ix35, то тут все залишилося без змін. Тобто, кросовер і раніше оснащується двома варіантами силових агрегатів: атмосферним двигуном з робочим об’ємом 2 л, генеруючим 160 «коней», і 140-сильним турбомотором об’ємом 1,4 літра.

Перший агрегат працює в парі з шестидіапазонною АКПП або МКПП, другий – з семиступінчастим “роботом”. Привід доступний як передній, так і повний.