Шведським брендом в соцмережі Facebook був опублікований пост, в якому зазначено, що він до сьогоднішнього дня є виробником найшвидшої серійної версії авто на Землі. В даному випадку мова йде про сучасний гіперкар модифікації Koenigsegg Agera RS.

Слід зауважити, що суперечки про встановлений рекорд швидкості командою SSC в перший раз з’явилися внаслідок пробігу SSC Tuatara. Автолюбителі помітили, що є ряд невідповідностей в опублікованому відеоролику, які говорять, що транспортний засіб не розвиває швидкість, яка була заявлена SSC.

SSC Tuatara
SSC Tuatara

Тим часом, представники фірми заявили, що незважаючи на розбіжність телеметрії і відеоролика, показники швидкості є точними та перевіреними.

Згідно зі значенням початкового пробігу, Tuatara змогла розігнатися до 484,31 км/год. Показник зворотного пробігу склав 532,58 км/год.

Швидкості відстежували за допомогою GPS. За заявою SSC, цифри підтвердила фірма Dewetron, яка здійснює відповідні вимірювання. У свою чергу Dewetron відмовилася від даної заяви. Організацією була спростована точність рекорду американської компанії.