Bugatti опублікувала ще один тизер за участю свого нового загадкового продукту. 28 жовтня стане датою офіційного дебюту новинки. На останньому зображенні вгорі красується логотип Bugatti і слова «а що, якщо …?». Він також показує цифри «0,67», написані крейдою. На цьому все.

Спершу експерти припустили, що ця цифра може означати коефіцієнт лобового опору, навіть якщо він виглядає нечітко. Редакція порталу carscoops.com глянула на специфікацію звичайного Chiron. Вона показала, що у авто Cd 0,36 на рівному місці і 0,39 на шосе.

Швидше за все, це не новий рекорд максимальної швидкості для серійних автомобілів, оскільки це означало б 540,67 км / г, з огляду на те, що SSC Tuatara розігнався до 532,7 км / год, а це не 0-96 км / г.

Однак, слід згадати таку заяву, зроблену Bugatti раніше в цьому місяці:

«Зв’язок з аеронавтикою і особливо легкими і безкомпромісними гоночними автомобілями існує в Bugatti вже більше 110 років. І історія ще не закінчена».

Bugatti

Новинка може бути орієнтована на трек гіперкар. З чуток, він міг бути натхненний дослідженням Vision Le Mans. Безумовно, він буде надзвичайно дорогим і дуже рідкісним.

Розробники Bugatti більше нічого кажуть про своє творіння, щоб не зіпсувати онлайн-прем’єру.