Гарячі хетчбеки брендів Volkswagen, Ford і Skoda зійшлися на злітно-посадковій смузі, щоб з’ясувати, хто сильніший.

На YouTube вже з’явилося відео протистояння. Але перед тим, як почати перегляд, варто сказати кілька слів про технічні параметри всіх трьох автівок.

Почати варто з Volkswagen MK8 Golf GTI зразка 2021 модельного року. У ньому ідеально поєднуються спортивний стиль водіння, доступність і практичність. Силовою установкою є надійний рядний V4 з турбонаддувом на 2 літри, 243 кінські сили і 370 Нм крутного моменту.

Пару мотору складають «механіка» на 6 сходинок або семиступінчаста АКПП з подвійним зчепленням. Потужність передається через передній привід і регулюється диференціалом з електронним управлінням для запобігання стрибка крутного моменту.

Volkswagen MK8 Golf GTI
Volkswagen MK8 Golf GTI

У свою чергу, Ford Focus ST є гідним конкурентом представника GT. Доопрацьований рядний двигун V4 з турбонаддувом на 2,3 літра запозичений у варіанту Focus RS. Агрегат видає 276 к.с. і 420 Нм крутного моменту.

Ford Focus ST
Ford Focus ST

Трансмісія представлена ​​МКПП на 6 ступенів або «автоматом» на 7 щаблів з гідротрансформатором. Є також диференціал підвищеного тертя, який управляє мотором і передає віддачу на колеса.

Третім учасником перегонів є седан Skoda Octavia RS, який запозичив силовий блок у VW MK8 Golf GTI.

Skoda Octavia RS
Skoda Octavia RS

Цей невеликий спортивний автомобіль на перший погляд не може бути популярним хетчбеком, але його характеристики і практичність роблять його гідним учасником драг-перегонів. Врешті, на відео можна спостерігати, чи зможе додаткова потужність відповідати блискавичним перемиканням трансмісії з подвійним зчепленням і контролем запуску.