Блогер YouTube-каналу AcademeG вирішив влаштувати змагання між УАЗом з 400-сильним V8, з такими іномарками, як Porsche, Lamborghini і BMW. Для цього він вирушив на автодром в Сочі, де поводять змагання F-1.

У мережі опублікували відповідне відео. У гонці з Porsche 911 4S, древній УАЗ програв в перших двох заїздах. Наступні дві гонки позашляховик залишив за собою. При цьому він зміг першу сотню набрати за 4,4 сек.

У наступному змаганні УАЗ змагався з німецькою моделлю BMW Х5 М. У всіх заїздах «німець» зміг обігнати квадратну версію. При цьому синє авто в цей раз змогло 100 км / год набрати вже за 4,2 сек., Що є досить серйозним показником.

Найбільш епічна гонка з Lamborghini Urus була відкладена на наступний день, оскільки на УАЗ вирішили встановити більш жорстку, нову підвіску. За рахунок цього блогер хотів вичавити першу сотню за 4 сек. Однак змагання не відбулося через згорілу КПП у позашляховика.

Після заміни коробки передач гонка все-таки відбулася. Максимум, що змогли вичавити з УАЗа, це 4,1 сек.на першу сотню. Однак блогер залишився задоволений таким результатом.