До Дня Незалежності в Україні з’явиться автомагістраль протяжністю 1392 км.

Нове шосе М-30, що з’єднає Стрий та Ізварине, буде утворено злиттям двох маршрутів державного значення. Магістралі М-12 сполученням Стрий – Тернопіль – Кропивницький  Знам’янка і М-04 сполученням Знам’янка – Луганськ – Ізварине утворять нову дорогу М-30.

Про це повідомив особисто президент України на відкритті нового мосту у Запоріжжі. Володимир Зеленський уточнив, що робота над трасою розпочалася вже у цьому році, ба більше – реконструйовано значну частину майбутнього найдовшого автомобільного шляху в Україні.

У свою чергу Кирило Тимошенко, заступник очільника Офісу Президента, в черговий раз підкреслив рекордну довжину та державну значущість нової магістралі, адже частина її досі знаходиться на окупованій території.

Відповідно до останніх даних, у поточному році було відновлено 532 км ювілейного маршруту М-30. Причому зробити це Укравтодору вдалося навіть не зважаючи на карантинні обмеження. Протягом 2021 планується відремонтувати ще 750 км, враховуючи й автомагістраль М-04, що наразі знаходиться у найгіршому стані.