У тендері вітчизняний завод переміг Skoda. Український виробник автобусів та тролейбусів “Богдан” виходить на ринок Чехії з новими тролейбусами – Т701.

Про це повідомляє Zdopravy.

Так, разом з Tram for Envi українська компанія поставить шість нових тролейбусів у місто Їглава, за що їм заплатять 71,4 мільйона крон (3,34 мільйона доларів).

Закупка тролейбусів фінансується за допомогою європейської субсидії. Згідно з контрактом, тролейбус “Богдан” T70120 доставлять в Чехію протягом 14 місяців. Це двовісний низькопідлоговий транспорт, який може частково виїжджати за межі тролейбусних мереж. Значна його частина повинна мати чеські деталі, наприклад обладнання від Cegelec.

Чесько-український альянс переміг Škoda Electric в конкурентній боротьбі: за шість тролейбусів “Богдан” в тендері запросили 71,4 мільйона крон, Škoda своєю чергою – 82,74 мільйона крон. Таким чином, один тролейбус коштує 11,9 мільйона крон, у випадку з Škoda 13,7 мільйона крон.

Зазначається, що навіть таке невелике замовлення стане проривом для місцевого ринку, який дозволить зменшити вартість тролейбусів. Раніше протягом багатьох років у тендерах перемагала тільки Skoda.