Нові автомобілі, що з’явилися днями на озброєнні Національної поліції, зможуть проводити техогляд безпосередньо на проїжджій частині. Мобільні станції, створені на базі авто Renault Master, володіють безліччю вбудованих пристроїв для перевірки технічної відповідності транспортних засобів.

Новинки поліцейського автопарку зможуть безпосередньо на дорозі перевірити потужність освітлення фар, рівень токсичності вихлопу, та інші технічні параметри автомобіля.

Модифікована автівка на шасі Renault Master вартістю 60 млн гривень, було придбано у рамках реалізації Держпрограми з убезпечення дорожнього руху. Профінансовано таку покупку коштами із дорожнього фонду.

Renault Master police

Салон авто обладнано робочим столом зі стільцем, а також комп’ютером та принтером. Також у комплектації машини прилад для визначення якості ксенону, вимірювач шуму, пропускної здатності скла, спеціальний пристрій для вимірювання висоти протектора, набір поворотних механізмів для вантажних авто та ін.

Всього таких машин українська поліція отримала наразі 30 екземплярів. Вже найближчим часом ці пересувні техстанції буде розподілено поміж регіонами України.