Автобуси ЗАЗ моделі А10 виходять на європейський ринок. Запорізькому автомобільному заводу вдалося задовольнити вимоги Євросоюзу.

Автомобільному заводу міста Запоріжжя пощастило стати першим українським виробником автобусів, якому вдалося вивести свою продукцію на європейський ринок. Зокрема, його нова модель ЗАЗ А10, що була нещодавно введена в експлуатацію в кількох областях України, буде тепер експортуватися на до ЄС.

Для цього підприємству потрібно було довести свою відповідність ряду вимог Євросоюзу, зокрема стандартам екологічності транспорту Євро-6. Поза тим, Запорізький автозавод також задовольнив параметри якості та технічні стандарти Європейського Союзу.

Надихаючись успіхами автобусу середнього класу ZAZ А10, керівництво підприємства вирішило не зупинятися на досягнутому. Наразі вже розпочато виробництво нового автобуса, на цей раз малого класу, моделі A08. Згодом він стане доступним у трьох базових варіаціях – шкільний, приміський та міський. У найближчих планах заводу також випуск моделі A09, яка буде побудована на колісній базі Mercedes-Benz.

ЗАЗ А10
ЗАЗ А10

Усі новинки вітчизняного автовиробника будуть тепер випускатися у відповідності вимогам Євро-5 із подальшою перспективою експорту. За думкою керівництва, автобуси марки ZAZ вже зараз мають хороші перспективи на європейському ринку, адже повністю відповідаючи стандартам ЄС, вони при цьому мають досить прийнятну ціну